Смотреть видео онлайн

ВМРО-ДПМНЕ на митинг во Блок 70

   
- HD качество

Найдено 9 видео
ВМРО-ДПМНЕ на митинг во Блок 70
Загружено 17 марта 2013
Кандидатите за советници, носителот на советничката листа и кандидатот за градоначалник говореа пред жителите на Пржова Бавча и Блок 70.

ВМРО-ДПМНЕ на митинг во Блок 70
Загружено 17 марта 2013
ВМРО-ДПМНЕ на митинг во Блок 70.

ВМРО-ДПМНЕ:Повеќе субвенции за земјоделците
Загружено 18 марта 2013
Кандидатите од ВМРО ДПМНЕ за општинското раководство одржаа митинг во Фалише и Сараќино.

Политичките опоненти на Прочка во црква
Загружено 17 марта 2013
Зориќ и Манојлоски запалија свеќа, но не си подадоа рака.

Обнова на потпорниот ѕид кај _Свети Никола_
Загружено 16 марта 2013
Обнова на потпорниот ѕид кај _Свети Никола_.

Мини Митинг ВМРО ДПМНЕ Општина Сарај 18.03.2013
Загружено 21 марта 2013

Мини митинг во Зокуќани
Загружено 22 марта 2013
Денес, 19.03.2013 ВМРО-ДПМНЕ - ОК Карпош оддржа мини митинг во населбата Злокуќани. На него свое обраќање имаа координаторот на ...

ДУП за Блок 14.1 КО Пробиштип
Загружено 6 мая 2020
Известување за одржување на Јавна анкета и јавна презентација за донесување на ДУП за Блок 14.1 КО Пробиштип, општина Пробиштип ...

Почна со работа леарницата „Кранфилд фаундри“ во Пробиштип под строга контрола на надлежните
Загружено 11 декабря 2019

Жизнь в онлайне