Смотреть видео онлайн

Свеченост по повод Денот на АРМ и во штипската касарна

   
- HD качество

Найдено 71 видео
Свеченост по повод Денот на АРМ и во штипската касарна
Загружено 17 августа 2018
Web:

ВО ШТИПСКАТА КАСАРНА ОДБЕЛЕЖАН ДЕНОТ НА АРМ 16 08 2019
Загружено 16 августа 2019

Во касарната „Мирче Ацев“ одбележан Денот на АРМ
Загружено 17 августа 2018

Штипската касарна „Јане Сандански“ го одбележа патрониот празник
Загружено 21 апреля 2017

Припадните на АРМ од штипската касарна, добија признание од Црвениот крст
Загружено 23 февраля 2017

Свеченост по повод испраќање на контингент на АРМ
Загружено 16 января 2013
156 Скорпии од штипската касарна „Јане Сандански" денеска замина во мировната мисија ИСАФ во Авганистан. Министерот за одбрана, Фатмир ...

ШЕЌИРИНСКА И ТЕВДОСКИ ВО ШТИПСКАТА КАСАРНА 10.10.2017
Загружено 10 октября 2017

Иванов во Штип ги посети војниците во касарната „Јане Сандански“
Загружено 5 декабря 2016
Official facebook: https://

ВО ШТИП ОДБЕЛЕЖАН ДЕНОТ НА АРМ 18 08 2017
Загружено 18 августа 2017

МО Шекеринска во посета на Касарната „Јане Сандански“ во Штип
Загружено 21 января 2020

Претседателот Иванов во посета на штипската касарна „Јане Сандански“
Загружено 5 декабря 2016

ПАТРОН ПРАЗНИК НА КАСАРНАТА „ЧЕДЕ ФИЛИПОВСКИ ДАМЕ“ ОД КИЧЕВО 29.06.2016
Загружено 29 июня 2016

СО СМОТРА И ПРИГОДЕН ГОВОР ОДБЕЛЕЖАН ДЕНОТ НА АРМ ВО ШТИПСКАТА КАСАРНА
Загружено 18 августа 2015

ПАТРОНЕН ПРАЗНИК НА ШТИПСКАТА КАСАРНА 22 04 2016
Загружено 22 апреля 2016

Иванов ги посети војниците на касарната „Чеде Филипоски -Даме" во Кичево
Загружено 1 января 2019
Претседателот и врховен командант на вооружените сили на АРМ, Ѓорге Иванов придружуван од началникот на ГШ на АРМ, генерал-мајор Васко ...

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне