Смотреть видео онлайн

Средношколски Марш Велес

   
- HD качество

Найдено 113 видео
Средношколски Марш Велес
Загружено 18 марта 2015
Средношколски Марш Велес.

Средношколски марш - Велес
Загружено 27 марта 2015

“Биди херој на своето време“ марш на велешките средношколци Видео
Загружено 14 марта 2015

Марш на средношколците
Загружено 19 марта 2015
Official Facebook: https://

Протестен марш на средношколците во Струмица (20.03.2015)
Загружено 20 марта 2015

ПРОДОЛЖУВА ПРОТЕСТОТ НА СРЕДНОШКОЛЦИТЕ ВО ВЕЛЕС
Загружено 19 марта 2015

Средношколски Марш Скопје 19.03.2015
Загружено 19 марта 2015

Транспаренти на маршот на средношколците
Загружено 19 марта 2015
Official Facebook: https://

Протест на средношколците
Загружено 6 мая 2015

Нов марш на кумановските средношколци (07.05.2015)
Загружено 7 мая 2015

Средношколците ги засилуваат протестите, бојкот на наставата во „Орце Николoв“
Загружено 3 апреля 2015
(Славица Филиповска) Ниту еден клас во скопската гимназија „Орце Николов“ денеска не одржа час. Средношколците од ова училиште за НОВА велат ...

Средношколци пред МОН
Загружено 19 марта 2015
Official Facebook: https://

Ивана Вучиќ - Средношколски пленум
Загружено 7 апреля 2015
Official Facebook: https://

Поддршка за Средношколски Пленум #3: Марин Бабиќ
Загружено 22 апреля 2015
Сите на марш! https://

МКД.МК - Средношколски протести 19.03.2015 (1)
Загружено 19 марта 2015

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне