Смотреть видео онлайн

Besnik Zeqiri Edhe pse ti nuk me do

   
- HD качество

Найдено 133 видео
Besnik zeqiri - edhe pse ti nuk me do
Загружено 15 февраля 2018

Keng Vajtuse Pse moj jet me denove
Загружено 1 февраля 2013
Besnik emini.

Besnik Zeqiri tallava
Загружено 1 марта 2018

Besnik zeqiri - syt i verbova për ty tu lotu
Загружено 26 августа 2017
Besnik zeqiri - syt i verbova për ty tu lotu.

BESNIK ZEQIRI (BESI)-KUR ISHA NE ATDHE (HIT)
Загружено 27 февраля 2018
JU LUTEM ABONOHUNI https://

BESNIK ZEQIRI(BESI)-DIT TE BUKURA ISHIN
Загружено 27 февраля 2018
JU LUTEM SUBSCRIBE.

Besnik Zeqiri ne Memmingen
Загружено 29 января 2018

Baby G - Mos u nal
Загружено 29 декабря 2017
AVD Digital -

2po2 feat. Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe ( Official Video )
Загружено 26 марта 2011
Tunna: Ah, ah uoa.. ah, ah, uoa.. ah, ah uoa.. OuOuOuOu..3x Crazy, Misses , Hot`Hot ! Duffy`e: Ej, ja`ah.. Uo, ja`ah.. Uo, ja`ah.. Uo, U`u`uh .! Tunna: Nuk e di qka ...

2po2 - Thuj mirdita djalit t'keq ( Official Video HD )
Загружено 13 мая 2011
Entermedia is an international global media company specializing in advertising, communications, film, digital media and marketing consulting. Besnik a.k.a. 2po2 went to Monaco to produce the...

Besnik zeqiri -kur isha nat dhe
Загружено 12 февраля 2018

Elvana & 2PO2 - Beso
Загружено 11 апреля 2013
Ky VideoKlip i kushtohët vëllaut tonë nga Tetova e Shqipërisë, Fatmirit që është në Burgun e Shtipit dhe mbahet padrejtësisht nga shteti artificial monkeydonia. Këtë video ia kam...

Flori- PLAYBACK Lyrics
Загружено 25 ноября 2009
Hey zemer deri von, ne telefon gati me dal nclub, shoqet i fton ma ke dergu nje mesazhnje dit dit ma kishe shkrujt se e don nje hit hit mmmm.. ta ...

Taulant Bajraliu - Vuj o Shpirt (OFFICIAL VIDEO 4K)
Загружено 18 марта 2018
ABONOHU KETU:

BESNIK ZEQIRI (BESI)-NE ENDERR TE PASH
Загружено 27 февраля 2018
JU LUTEM ABONOHUNI NA KONTAKTONI NE FACEBOOK https://

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне