Смотреть видео онлайн

Dhe pak orë jetë, 15-vjeçarja drejt Turqisë, momenti kur del nga QSUT

   
- HD качество

Найдено 102 видео
Dhe pak orë jetë, 15-vjeçarja drejt Turqisë, momenti kur del nga QSUT
Загружено 19 августа 2019
Lutjet e mijëra shqiptrarëve për Elonën e vogël janë dëgjuar fatmirësisht shumë larg përtej kufinjve. Falë dashamirësisë së njerëzve human e me zemër të ...

15-vjeçarja diagnostikohet me tumor të rrallë, Mjekët: Ka pak ditë jetë, të dërgohet urgjent jashtë
Загружено 16 августа 2019
Vajza nga Fushë-Kruja ka një javë që ka zënë shtratin në reanimacionin qendror në QSUT, pasi është diagnostikuar me një sëmundje tepër të rrallë dhe të ...

Preku zemrat e shqiptarëve, ndërron jetë 15-vjeçarja me sëmundjen e rrallë
Загружено 15 сентября 2019
Ka ndërruar jetë në një nga spitalet e Turqisë 15-vjeçarja Elona Kuburja e cila vuante nga sëmundja e rrallë e quajtur Hemangioma kongenitale, një lloj tumori ...

Historia e trishtë e 15-vjeçares që nuk mundi t’i mbijetonte sëmundjes së rëndë
Загружено 26 сентября 2019
Elona Kuburja ishte një adoleshente plot jetë dhe që e dashuronte atë, por fatkeqësisht nuk mundi ta përballonte dot sëmundjen e rëndë që i mori jetën në ...

15 vjeçarja me sëmundjen e rrallë në shtatin e vdekjes, ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve
Загружено 19 августа 2019
Prej një jave vajza 15 vjeçare nga Fushë-Kruja, Elona Kuburja qëndron e shtruar në reanimacionin e QSUT-së, pasi që në moshë të vogël vuan nga një ...

Vuante nga nje semundje e rralle, 15 vjecarja qe ngriti ne kembe Edi Ramen nderron jete ne Turqi
Загружено 15 сентября 2019
Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...

Turqi, Elona nuk ia del! Sëmundja e rrallë 'mund' 15-vjeçaren nga Fushë-Kruja
Загружено 15 сентября 2019
Nuk ka mundur t'ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi ...

“Ka dhe 7 ditë jetë”! 15-vjecarja me tumor të rrallë apel për ndihmë
Загружено 15 августа 2019
Per me shume video dhe lajme klikoni https://

Preku zemrat e shqiptarëve me apelin e saj, ndërron jetë në Turqi, 15-vjeçarja me sëmundjen e rrallë
Загружено 15 сентября 2019
Per me shume video dhe lajme klikoni https://

25-vjecarja vdiq gjate lindjes, familjaret akuzojne mjeket| ABC News Albania
Загружено 22 апреля 2019
Ndërron jetë pas një ndërhyrje kirurgjikale një 25-vjeçare shtatzënë në maternitetin e Elbasanit ndërsa foshnja e saj ka shpëtuar. Familjarët akuzojnë mjekët për ...

Fundi tragjik që përloti botën, nusja vdes 18 orë pas dasmës
Загружено 5 января 2018
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...

Varroset 7-vjeçari nga Kosova i vrarë në Zvicër
Загружено 23 марта 2019
Varroset 7-vjeçari nga Kosova i vrarë në Zvicër.

Rrëfimet rrëqethëse/Mbytet në gropën me ujë, lë burrin dhe tre fëmijë jetimë
Загружено 22 ноября 2019
Bashkëshorti i Lirisë, gruas që u mbyt tragjikisht në gropën me ujë bashkë me të bijën, rrëqeth mbarë shqiptarët me rrëfimin në emisionin “Shqiptarët për ...

Një 29-vjeçar rrahu një 7-vjeçare ashkalike në Istog, kërkohet paraburgim për të [pamje të rënda]
Загружено 20 августа 2019

Elona nuk ia doli/ Ndërron jetë në Turqi 15-vjeçarja me sëmundjen e rrallë
Загружено 15 сентября 2019
Elona Kuburja, e cila u dërgua në Turqi për mjekim nuk ia ka dal ti shpëtojë sëmundjes së rrallë. 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja preku zemrën e të gjithëve, teksa ...

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне