Смотреть видео онлайн

Genta te kendu me fal oj nene

   
- HD качество

Найдено 69 видео
Genta te kendu me fal oj nene
Загружено 15 февраля 2016
Gentiana.

Darisi me fal oj nan
Загружено 27 декабря 2016

Keli - ME FAL OJ NANE ( ALBUMI 2014 )
Загружено 19 ноября 2015
TE INTERESUARIT PER : DASMA MBRAMJE CH - 0041 79 268 11 11 - - MK - 00389 71 533 338.

Besar ismaili - me fal oj nene
Загружено 12 сентября 2016
071451241.

Arnisa kendon kengen-Me fal oj nanë
Загружено 8 апреля 2016

Me Fal oj Nene Ilir murati
Загружено 16 июня 2015

Më fal oj nënë - Amar Ismaili 2014
Загружено 22 июля 2014
Meriton të ndëgjohet kjo ilahi shum e bukur. Allahu e ruajtë këtë voglush.

Erjad Korpuzi Cover ( Me Fal Oj Nan )
Загружено 2 ноября 2016
Kenga Origjinale Bunjamin Cajani Me Fal Oj Nan.

Vlezerit qaili ilahi ...me fal oj nan te lutem
Загружено 25 декабря 2014
Muhammedi dhe muadhi....ilahi me fal oj nan....2015.

Më fal oj nan - Grupi "Husein Shah" Saraj
Загружено 29 июня 2014
Solist Kadir Demiri Refren: Musa Demiri Muhamed Demiri Mubin Demiri.

Nene me fal ILIR BRAHIMI YLLI 2017
Загружено 18 декабря 2016
Produksioni REMI / 044 587 897 // 049 241 831.

Me fal oj nan. Muadh Islami
Загружено 8 октября 2014
Unshude.

Me fal oj Nane (Cover Ilir Tafa) ilahi
Загружено 15 сентября 2016

Adem Ramadani - Me Fal oj Nene (Cover Jashar Hoxha - MË FAL OJ NËNË ) - Official Video Full HD)
Загружено 18 февраля 2017
Interpretoi : Jashar Hoxha Text: Adem Ramadani Melodia : Jashar Hoxha Back Vocal (Vokalet Percjellese ) : Jashar Hoxha Rec/Mix/Master : JashaRecords SOUND STUDIO (Jashar Hoxha) Produced By...

Menduh Allajbeg Më fal oj Nënë 2014 (Bunjamin Cajani)
Загружено 5 декабря 2014

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне