Смотреть видео онлайн

Ilir Shaqiri - Krisi pushka

   
- HD качество

Найдено 676 видео
Ilir Shaqiri - Krisi pushka
Загружено 21 апреля 2014
(c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri - Plaget e Lirise (Official Video)
Загружено 8 мая 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Ilir shaqiri -krisi pushka lug drinit
Загружено 25 мая 2018
Ilir shaqiri.

Ilir Shaqiri - Kafshata e Mjerimit (Official Video)
Загружено 8 мая 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri Anton Qeta
Загружено 15 мая 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri - Garda e Kosoves
Загружено 21 апреля 2014
(c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri - S'bahet dasem pa Flamur (Official Video)
Загружено 8 мая 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri -Këtu flet pushka
Загружено 10 июля 2015
Kushtuar Tre Dëshmoreve të Vërmices Prizren.

Ilir Shaqiri Krisi Pushka
Загружено 17 августа 2018
Nga Gazi Xhelili.

Krisi Pushka Pa Ja Nalë
Загружено 22 сентября 2015
Provided to YouTube by Believe SAS Krisi Pushka Pa Ja Nalë · Motrat Mustafa Vajzë Kosove Jam ℗ OnAir Music Released on: 2015-09-21 Author: Ardi ...

Ilir Shaqiri - S'bahet darsem pa flamur
Загружено 21 апреля 2014
(c) Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri - O moj Doruntinë
Загружено 11 сентября 2012

Ilir Shaqiri - Komandant
Загружено 21 апреля 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Vajzat e Kosoves - Krisi pushka e u ba nami
Загружено 7 января 2009
hey krisi pushka e u bo nami u kall drenica u kall deqani u kall llausha dhe kijeva eu komorani malishevaa..... hey nga gjakova ka qu fjal gjith kta trima n ...

Ilir Shaqiri - Këtu flet pushka, kenge qe nuk vdesin kurr
Загружено 27 июля 2015
Këng për: Nexhat Fanaj, Albrim Fanaj, Ylber Fanaj.

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне