Смотреть видео онлайн

LRI

   
- HD качество

Найдено 38370 видео
VIDEO EPIKE/ “O piktor i jeshiles, shite shokët për karrige”, LRI këndon marshin e rinisë nga Jala
Загружено 25 августа 2018
Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

Cataract Surgery with a Limbal Relaxing Incision (LRI) to Correct Astigmatism
Загружено 1 января 2012
and DukeEyeSurgery's shared video file demonstrating the correction of astigmatism at the time of Cataract Surgery. While my preference ...

Jale Summer Camp-LRI
Загружено 12 сентября 2014

Kampingu i LRI Jali 2017
Загружено 7 октября 2017
Kampingu i LRI Jali 2017.

Marshi i LRI-së/ Forumi rinor politik, si repart ushtarak - Top Channel Albania - News - Lajme
Загружено 26 августа 2018
Burrnesha” e marshit të të rinjve të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi sapo kishte paralajmëruar mazhorancën për një shtator të nxehtë dhe me protesta.

Aktivisti i LRI-së: Studentët po akuzojnë pedagogët për korrupsion e ngacmim seksual
Загружено 13 декабря 2018

Marshi i LRI-se dhe nisja gjysmake e parlamentit!
Загружено 4 сентября 2018
klan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni i sotëm nis me ...

Dite e Re - I ftuar Baki Dervishi, LRI
Загружено 25 июня 2018
Subscribe në Ora News këtu

CHENQ LRI CHENQ HNAZANDVELU 1
Загружено 18 августа 2016
Этот ролик обработан в Видеоредакторе YouTube ()

Kampingu i LRI Jale 2015
Загружено 8 сентября 2015
Përmbledhja e 5 ditëve të kampit të LRI-së në një video të vetme. Shumë emocione bashkë në pak minuta. Ky kamping ka për qëllim promovimin dhe ...

KLIPI I LRI KAMPINGU VEROR JAL 2013
Загружено 26 августа 2013

Multifocal LRI with clear corneal incision and intumescent cataract
Загружено 3 июля 2018
Dr Sourabh D Patwardhan FRCS MD demonstrates a case of intumescent cataract with preexisting astigmatism.

LRI Ruger Replacement Barrel
Загружено 3 февраля 2016
LongRifles Inc has pre-fit Ruger Precision Rifle Replacement Barrels.

LRI for astigmatism
Загружено 20 февраля 2018
Limbal relaxing incisions are effective way of treating corneal astigmatism. A very high myope underwent LRI along with a cataract surgery with a high minus ...

LRI Bolt Fluting and Jeweling Services
Загружено 23 января 2015

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне