Смотреть видео онлайн

Myslym Lela - SA MAS DORE ME KE LANE

   
- HD качество

Найдено 293 видео
Myslym Lela - SA MAS DORE ME KE LANE
Загружено 21 января 2013

MYSLYM LELA - SA MAS DORE ME KE LON - LIVE -
Загружено 17 августа 2012
KONGA MO E BUKUR E BUDINIT PER GUSTON TIME - FAQJA FACEBOOK KLIKO - MONDIDANTES -

Kasem Hallulli - Sa mas dore me ke lon
Загружено 13 июня 2012
Ekskluzivisht per Aheng Tironas https://

SA MBAS DORE ME KE LANE - VELLEZERIT ZENA NE Vitet 90 ta
Загружено 11 августа 2014
Ky regjistrim ishte i imi privat i atyre viteve dhe pashe qe kjo kenge nuk ishte e shfaqur dhe e nxora.

BARDH SPAHJA SA MAS DORET ME KE LANE
Загружено 27 апреля 2016
BARDH SPAHJA.

HAREM SHQIPTAR''LIVE '' FATOS YZEIRI'' SA MAS DORE ME KE LANE ''QAN VOGELUSHI
Загружено 10 февраля 2014

ASTRIT YZEIRI SA MAS DORE ME KE LON
Загружено 22 сентября 2017

Qemal Shkoza këngëtar,Elez Gica Klarinet''Sa mas dore m'ke lon
Загружено 26 марта 2014
Ju përshëndesim me këto këngë Popullore.

Sa mas dore me ke lon
Загружено 23 августа 2015
Provided to YouTube by Acromax Media GmbH Sa mas dore me ke lon · Greta Zani Greta Zani - Sa mas dore me ke lon ℗ Acromax Media Auto-generated by ... ...

Dashamir Xhamuca - Sa Mas Dore Me Ke Lon
Загружено 1 марта 2015
AHENGU TIRONES.

sa mas dore qe m'ke lon - mondidantes - LIVE
Загружено 15 декабря 2015
njona nga konget mo te bukra te BUDINIT qe per fatin e keq nuk ka nji tekst tamon sepse vete BUDINI e ka modifiku nga fundi viteve 60 duke i shtu ...

VELLEZERIT ZENA - CENO KAVAJA [HD]
Загружено 17 июля 2011
Vellezerit Zena - Mehdi & Demir Zena - Kenga e Ceno Kavajes [HD]

ARTAN BAKIJA-SA MAS DORE ME KE LANE.wmv
Загружено 15 февраля 2013
PRODUKSIONI ART SOUND STUDIO.

Fatos Yzeiri,Myslym Lela,Shaban Cela,Artur Yzeri,Refail Caka,Gaz Dibroni - Kenge Greke (Live 1997)
Загружено 14 марта 2015

Qemal Shkoza. Sa mas dore m'ke lon
Загружено 11 мая 2012
Kenge Popullore.

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне