Смотреть видео онлайн

Operacioni - Durrës, sekuestrohen 23 kg kanabis, do trafikohej në Itali

   
- HD качество

Найдено 131 видео
Operacioni - Durrës, sekuestrohen 23 kg kanabis, do trafikohej në Itali
Загружено 14 мая 2017
Subscribe në Ora News këtu

Report TV - Durrës, sekuestrohen 32 kg kanabis shpallet në kërkim 41-vjeçari
Загружено 6 сентября 2017
Një 41-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit pasi gjatë kontrollit në një dyqan iu sekuestruan rreth 32.4 kg lëndë narkotike llojit kanabis sativa. Gjatë operacionit...

Operacioni - Vlorë, sekuestrohen 1.2 ton kanabis, do transportohej me gomone në Itali
Загружено 23 декабря 2016
Subscribe në Ora News këtu

Durrës- Kapen me 30 kg kanabis në banesë, babë e bir në pranga
Загружено 24 января 2017
Subscribe në Ora News këtu

Report TV - Memaliaj, policia sekuestron 4 armë zjarri dhe 5 kg kanabis
Загружено 6 декабря 2017
Memaliaj-Policia ka sekuestruar 5 kg Cannabis Sativa dhe 4 armë zjarri në fshatin Zhapokikë në Memaliaj. Operacioni i koduar “Zhapokika” është realizuar në kuadër të kontrollit...

Drogë në port - Kapen 2.3 kg heroinë në tragetin e linjës Durrës-Bari
Загружено 11 января 2017
Subscribe në Ora News këtu

Vlorë, arrestohet banda, trafikoi 1.6 tonë drogë brenda një viti
Загружено 3 мая 2013
Operacioni i koduar " Laguna" ka vënë në pranga tre shtetas nga qyteti i Vlorës të cilët akuzohen se janë përgjegjës për trafikimin e mbi 1.6 tonë lënde narkotike, kanabis sativa... ...

Ora News – Durrës, kapen 700 kg kanabis në port, trafikohej me kamion drejt Italisë
Загружено 28 ноября 2016
Subscribe në Ora News këtu

Kapen 30 kg heroinë në portin e Durrësit
Загружено 9 декабря 2016
Një sasi rekord heroine është kapur nga policia në Portin e Durresit, në orët e vona të mbrëmjes e djeshme. Janë 30 kilogramë drogë, e ndarë në 52 pako. Pamjet që ...

Sekuestrohen 457 kg kanabis në Portin e Durrësit, drejt Italisë me kamion
Загружено 9 июля 2016
Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

450 kg kanabis me kamion drejt Italisë, droga u zbulua nga skanimi
Загружено 30 января 2017
DURRES-Një ditë më parë policia e Durrësit ka sekuestruar 450 kilogramë kanabis që do të transportoheshin nëpërmjet një kamioni të tonazhit të rëndë drejt Italisë. Ndërsa...

Durrës - Operacioni “Flash” sekuestrohen rreth 70 kg Cannabis Sativa, arrestohen 5 persona
Загружено 16 ноября 2016
Durrës, më 16.11.2016. Specialistët për Narkotikët finalizojnë me sukses operacionin e koduar “Flash”. Sekuestrohen 70 kg Marijuanë dhe 3 automjete, dy prej të cilave me lëndë...

Report TV - Durrës, po trafikonin 2 vajza për prostitucion në Itali, 3 në pranga
Загружено 14 июля 2017
Tre persona janë arrestuar nga policia pasi iu zbulua tentativa e trafikut drejt Italsie te dy vajzave adoleshente me qellim shfrytezimin per prostitucion. Policia e Durresit ben me dije...

Operacioni "Dobrova" - Dibër, 45-vjeçari kapet duke transportuar 5 kg kanabis gjatë natës
Загружено 12 декабря 2016
Subscribe në Ora News këtu

Sekuestrohen 16.4 kg kanabis në Portin e Durrësit, arrestohet transportuesi
Загружено 12 января 2014

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне