Смотреть видео онлайн

PLISI

   
- HD качество

Найдено 3023 видео
Shaqir Cërvadiku & Asim Gashi "PLISI" (Official Video 4K)
Загружено 27 ноября 2017
Text:Milaim Islami Muzika:Kushtrim Gashi Orkestrimi&Aranzhmani "SHPETASOUND" Qifteli:Burim Krasniqi https://

Plisi (Pileus) Shqiptare dhe origjina e tij
Загружено 13 февраля 2017

Plisi
Загружено 16 мая 2017

Plisi The Hat Trailer
Загружено 7 апреля 2014
Somewhere in New York city lives an old Albanian man who never takes off his plis (a white traditional Albanian hat). After having a nightmare that he turned in ...

Mirëmëngjesi Kosovë - Kronikë - PLISI 28.11.2017
Загружено 28 ноября 2017
Publisher: OnAir Media

Ilir Shaqiri - Ketu shkelqen plisi (Official Video)
Загружено 9 мая 2014
Onima Media - https://goo.gl/yddi50 (c) Ilir Shaqiri.

Gjikoo Sahit Plisi
Загружено 30 октября 2017
Papuqe gucci.

PLISI
Загружено 15 июня 2016
Kjo është një video që e kemi realizuar në bazë të një projekti në fakultet, për një traditë të dashur të shqipëtarve, Plisin. Shpresoj t'ju pëlqej! Universiteti "Hasan.

Malesori - Plisi i bardhe
Загружено 19 марта 2013
teksti&muzika:Malesori; orkestrimi:Xhevdet Gashi; gajde:Shaqir Hoti Kenge kushtuar plisit(qeleshes) Teksti: Isha i vogel,pyeta gjyshin plake, c'eshte plisi i ...

Plisi The Hat
Загружено 19 июля 2018

Stupcat sahit plisi
Загружено 1 января 2018
Subscribe per ma shum.

Rapsodet ne Suedi - Plisi
Загружено 15 июля 2013
Të gjitha të drejtat e rezervuara : PM Donjeta.

Enigma - Sezoni 5 / Episodi 7: Sekretet e plisit - Statuja e mallkuar - Telekinezi
Загружено 29 января 2017
WEBSITE:

The War (2014) - Official Trailer - Plisi Film
Загружено 22 декабря 2017
"The War" received "Best Film" Nomination at the “PiGrecoZen Film Festival” in Italy. Directed by Mentor Spahiu, produced by Izet Morina, this powerful short ...

Sahit Plisi me armatim
Загружено 6 декабря 2017

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне