Смотреть видео онлайн

Report Tv-Bllokohet ngritja e KLP-s, prokurorët nuk kandidojnë, Arta Marku rihap garën

   
- HD качество

Найдено 10 видео
Report Tv-Bllokohet ngritja e KLP-s, prokurorët nuk kandidojnë, Arta Marku rihap garën
Загружено 13 октября 2018
Prokurorët refuzojnë të kandidojnë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë ndërsa afati prej 15 ditësh lënë në dispozicion ka skaduar që më datë 10 tetor 2015.

Ora News - Dhuna ndaj Xhisiela Malokut, Demalia: Arta Marku të marrë një vendim, ose të shkarkohet
Загружено 29 сентября 2018
Subscribe në Ora News këtu

Report Tv-Ekskluzive/ Drejt bllokimit, tre ditë nga afati asnjë aplikim, prokurorët braktisin KLP-në
Загружено 25 октября 2018
TIRANE-Kur duhen edhe tre ditë nga skadimi i afatit prej 15 ditësh të vendosur nga Prokuroria e Përgjithshme për prokurorët që garojnë për Këshillin e Lartë të ...

Arta Marku kërkon 197 punonjës më shumë per ...
Загружено 7 ноября 2018
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...

Marku nuk përjashton rihapjen e dosjes “Gërdeci” dhe “21 Janari” - News, Lajme - Vizion Plus
Загружено 16 марта 2018

ARTA MARKU FLET PËR PËRGJIMET | ANTENA TELEVIZION |
Загружено 9 ноября 2018
Antena Televizion Shkoder.

Report Tv-Lulzim Basha: Jam gati për referendum për rikthimin e dënimit me vdekje
Загружено 13 октября 2018
Lulzim Basha: Jam gati për referendum për rikthimin e dënimit me vdekje.

Ekskluzive/ Vettingu, SHISH-DSIK-SHÇBA informacion të gabuar për tre gjyqtarë
Загружено 30 ноября 2018
Grupi i punës pranë Drejtorisë së Informacionit të Klasifikuar, i përbërë nga përfaqësues të vetë DSIK, të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe Shërbimit të ...

Ora News – Vettingu, zgjidhet kryetarja e Komisionit të Kualifikimit
Загружено 20 июля 2017
Subscribe në Ora News këtu

VETINGU HYN NË FUQI TE PREMTEN
Загружено 4 октября 2016
Ligji I pare I reformes ne drejtesi, ai per kontrollin e gjyqtareve dhe prokuroreve hyn ne fuqi diten e premte. Sipas percaktimeve Presidenti I Republikes duhet te ...

Жизнь в онлайне