Смотреть видео онлайн

Report Tv-Bllokohet ngritja e KLP-s, prokurorët nuk kandidojnë, Arta Marku rihap garën

   
- HD качество

Найдено 15 видео
Report Tv-Bllokohet ngritja e KLP-s, prokurorët nuk kandidojnë, Arta Marku rihap garën
Загружено 13 октября 2018
Prokurorët refuzojnë të kandidojnë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë ndërsa afati prej 15 ditësh lënë në dispozicion ka skaduar që më datë 10 tetor 2015.

Report TV - KLP, tërhiqen nga gara prokurorët Arta Marku dhe Dritan Rreshka
Загружено 8 января 2018
Kryeprokurorja Arta Marku tërhiqet nga gara për t'u bërë anëtare e këshillit të lartë të prokurorisë pas zgjedhjes së saj në krye të akuzës. Report Tv u interesua ...

Report TV -Arta Marku në Vlorë: Kriminaliteti i lartë, policia dhe Prokuroria neglizhente
Загружено 19 марта 2019
Kryeprokurorja Arta Marku, shte ditën e sotmë në Vlorë ku qe e pranishme në një analizë të prokurorive. Ajo foli me tone të ashpra, duke e quajtur Vlorën rrethin ...

Report TV - Arta Marku nga Shkodra: Politika ndërhyn të drejtësia sa herë i preken interesat!
Загружено 13 марта 2019
Kryeprokurorja Arta Marku ishte sot në Shkodër ku u takua me përfaqësues të drejtësisë për hetimet, dosjet e pazbardhura dhe krimet. Ajo foli për vettingun dhe ...

Kryeprokurorja Arta Marku në Prokurorinë e Durrësit
Загружено 8 февраля 2018

Arta Marku: Vlora “zemra” e krimit”, policia e prokuroria apatike
Загружено 20 марта 2019
Vlora vijon të mbetet një nga zonat më të nxehta përsa i përket kriminalitet. Konstatimi është bërë nga vetë prokurorja e përkohshme Arta Marku gjatë analizës ...

Ora News - Dhuna ndaj Xhisiela Malokut, Demalia: Arta Marku të marrë një vendim, ose të shkarkohet
Загружено 29 сентября 2018
Subscribe në Ora News këtu

LETRA/ U pezulluan, prokurorët Gina-Gashi: Arta Marku e ngarkuar me hakmarrje primitive
Загружено 31 мая 2018
Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

Marku: Situata e krijuar, absurde - Top Channel Albania - News - Lajme
Загружено 21 сентября 2018
Arta Marku ka thyer heshtjen dhe ka thënë të vërtetën e saj mbi atë që e quajti “situatë absurdi dhe të pahijshme që është tentuar të krijohet në Prokurorinë më ... ...

Arta Marku kërkon 197 punonjës më shumë per ...
Загружено 7 ноября 2018
Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...

Arta Marku cakton veten në KED
Загружено 15 ноября 2018

Salianji: Udhëtove me charter dhe makinë me trafikantin! Balla: Të hënën padi në gjykatë
Загружено 13 октября 2018
TIRANE-Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji nën hetim për rastin Babale nga prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme përmes një deklarate për ...

Report Tv-Lulzim Basha: Jam gati për referendum për rikthimin e dënimit me vdekje
Загружено 13 октября 2018
Lulzim Basha: Jam gati për referendum për rikthimin e dënimit me vdekje.

Luk Kolecit/ Edhe pse me probleme me shikimin, 92-vjeçari nuk e ndalon pasionin për leximin
Загружено 13 октября 2018
Ky i moshuar quhet Luk Koleci. Historia e këtij 92-vjeçari nga Fishta e Lezhës është e veçantë dhe e rrallë, pasi jeta e ka përballur me vështirësi të shumta, por ... ...

VETINGU HYN NË FUQI TE PREMTEN
Загружено 4 октября 2016
Ligji I pare I reformes ne drejtesi, ai per kontrollin e gjyqtareve dhe prokuroreve hyn ne fuqi diten e premte. Sipas percaktimeve Presidenti I Republikes duhet te ...

Жизнь в онлайне