Смотреть видео онлайн

Tirana PITSTOP - 17 Nëntori, Çlirimi i Tiranës 1944

   
- HD качество

Найдено 111 видео
Tirana PITSTOP - 17 Nëntori, Çlirimi i Tiranës 1944
Загружено 25 декабря 2018
17 Nëntori, Çlirimi i Tiranës 1944 Cliririmi i kryeqytetit i riktheu sovranitetin dhe pavarësinë vendit, dhe shqiptarëve iu riktheu lirinë. Në ndryshim nga shumë ...

Dita e çlirimit te Tiranes (17 Nentor 1998)
Загружено 16 июля 2019
Arkiva - Tv Klan 1998-2012; Pamje filmi nga "Çlirimi i Tiranes", pamje qendra e Tiranes. Kanë kaluar 54 vite që nga dita e çlirimit të kryeqytetit Shqiptar, ...

Çlirimi i Tiranës në 17 nëntor 1944
Загружено 17 ноября 2018

Fytyra tjetër e Tiranës pas festave (29 Nëntor 1999)
Загружено 18 мая 2020
Për këdo që ka parë Tiranën dhe aktivitetet e përgatitura me rastin e festave, imazhi dhe atmosfera e krijuar i ka bërë të ndjehen mirë dhe të mendojnë se ...

Festa e Çlirimit të Tiranës, Veliaj: Kemi në dorë ta ndërtojmë qytetin - Top Channel Albania
Загружено 17 ноября 2018
Me rastin e 17 Nëntorit, ditës së Çlirimit të kryeqytetit, në Tiranë u mbajt ceremonia e rastit, ku në fjalën e tij, kryetari i Bashkisë shprehu mirënjohjen për cilindo ...

Tirana PITSTOP - Tirana ne 1944-1990
Загружено 28 декабря 2018
Tirana ne vitet 1944-1990 Lufta e la Tiranën të shkatërruar e Shqipërinë të varfëruar, por ajo ishte vetëm preludi. Në vitet e para pas luftës nisi të strukturohej një ...

75-vjetori i clirimit të Tiranës, politika feston e ndarë
Загружено 17 ноября 2019
Tirana ka kujtuar sot 75-vjetorin e çlirimit, si dhe ka nderuar të gjithë ata që kontribuuan dhe sakrifikuar edhe jetën e tyre në një nga përballjet më të ashpra ...

74-Vjetori i Çlirimit, krerët e shtetit homazhe te Varrezat e Dëshmorëve
Загружено 29 ноября 2018
Sot festohet 74-vjetori i Çlirimit të Shqipërisë. Në kujtim të 29-Nëntorit gjatë ditës së sotme do të zhvillohen një sërë aktivitetesh në Tiranë dhe në rrethe.

Ora News – Çlirimi i Tiranës, flet partizani 92-vjeçar
Загружено 17 ноября 2016
Subscribe në Ora News këtu

Çlirimi i Tiranës/ Balla në ceremoninë e 75-vjetorit, ja thirrja për shqiptarët
Загружено 17 ноября 2019
Kreu i grupit parlamentar te PS-se, Taulant Balla, i pranishem sot gjate ceremonise ne perkujtim te 75-vjetorit te çlirimit te Tiranes, ka theksuar se “vendi ynë u ...

Tirana PITSTOP - Tirana në 1920-1938
Загружено 25 декабря 2018
Tirana në vitet 1920-1938 Dy dekadat e para si kryeqytet Tirana pa një zhvillim të vrullshëm, si në aspektin urban ashtu edhe në atë shoqëror. Me ndikimin e ...

75-vjetori i Çlirimit të Tiranës, Basha homazhe tek memoriali i ish-të përndjekurve politikë
Загружено 17 ноября 2019
Per me shume video dhe lajme klikoni https://

Albania - Tirana ☻1944 ☻Tirane - Shqiperi
Загружено 16 декабря 2017

17 NENTORI,TIRONA,vidio dedikuar skuadres se Tirones ,pamje te rralla te publikuar nga Bujar Shara
Загружено 27 октября 2019
17 NENTORI,TIRONA,vidio dedikuar skuadres se Tirones ,pamje te rralla te publikuar nga Bujar Shara⚪️ ⚪️ ⚪️ Me këto pamje të rralla të përditshmërisë ...

72-vjetori i çlirimit të Tiranës - News, Lajme - Vizion Plus
Загружено 17 ноября 2016

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне