Смотреть видео онлайн

Vettingu ne polici, ne fund te Korrikut nisin seancat degjimore ABC News Albania

   
- HD качество

Найдено 13 видео
Vettingu ne polici, ne fund te Korrikut nisin seancat degjimore | ABC News Albania
Загружено 6 июля 2019
Fundi i Korrikut u përcaktua nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit për nisjen e procesit të Vetting-ut në radhët e Policisë. 45 dosjet e para për drejtuesit e Policisë ...

Vettingu ne polici, 2 mije punonjes rrezikojne afatet
Загружено 19 апреля 2018
Së paku 2 mijë punonjës policie të nivelit zbatues rrezikojnë të mos plotësojnë në kohë formularët e Vettingut. Në këtë mënyrë ata rrezikojnë edhe largimin nga ...

Vettingu ne polici, Kapaj: Pse ngeci procesi | ABC News Albania
Загружено 13 сентября 2019
Vonesat në vettingun e Policisë kanë ardhur për shkak të mungesës së bashkëpunimit të disa institucioneve shtetërore si dhe lëvizjet në detyrë të drejtuesve të ...

VETTINGU NE POLICI, I PAMJAFTUSHEM AFATI 30 DITOR
Загружено 19 апреля 2018

“Bllokohet” vettingu ne polici, mungon informacioni
Загружено 13 сентября 2019
Copyrighted by News24 Albania.

VETTINGU NE POLICI
Загружено 27 февраля 2018

Zvarritja e vetingu-t ne polici
Загружено 13 сентября 2019
Tre institucione kryesore nuk përcjellin informacion Vetingu në radhët e policisë, që u lajmërua se do të nisë në Shtator, vazhdon ende të zvarritet. Shkak për ...

Edicioni i lajmeve ora 19:00, 01 Qershor 2020 | ABC News Albania
Загружено 2 июня 2020
Edicioni i lajmeve ora 19:00, 01 Qershor 2020 | ABC News Albania Per informacionet me te fundit klikoni: Web:

Përzgjidhen emrat e komisionit te vlerësimit te Vettingut ne polici
Загружено 9 февраля 2019
Përzgjedhja e emrave te Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit dhe Sekretariatit Teknik i hap rrugë nisjes së procesit të Vettingut për rreth 300 drejtues të lartë në ...

Zvarritet vetingu në polici, - News, Lajme - Vizion Plus
Загружено 17 сентября 2019

Vettingu/ KPA lë në fuqi shkarkimin e Gentian Trenovës, prokurori: Urdhër politik, KPK e paaftë
Загружено 20 ноября 2018
TIRANE - Komisioni i Posaçëm i Apelimi ka lënë në fuqi vendimin e shkarkimit të prokurorit të Apelit të Tiranës, Gentian Trenova. Seanca është zhvilluar këtë të ...

Report Tv - Pezull Vetingu në Polici, ende s’ka Komision të Jashtëm për të bërë vlerësimin
Загружено 23 июня 2018
Ende pa rezultate Vetingu në Policinë e Shtetit. Që në nisje të këtij procesi, ka patur probleme me afatet dhe dokumentat që uniformat blu duhet të dorëzonin.

Lajme ora 20:00 Dt 2.06.2020 - Për lajme të tjera klikoni në
Загружено 2 июня 2020
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, ...

Жизнь в онлайне