Смотреть видео онлайн

korca po feston!

   
- HD качество

Найдено 1515 видео
korca po feston!
Загружено 28 июня 2009

Ora News - Krishtlindje me borë dhe pa energji elektrike në Korçë
Загружено 26 декабря 2018
Subscribe në Ora News këtu

Fshatin Sinicë feston “Shën Kollin”
Загружено 24 мая 2018

Kompania Tona feston 25 vjetorin
Загружено 7 октября 2017

KRISHTLINDJA NE KORCE BESIMTARET ORTODOKE E FESTOJNE SE BASHKU ME MUSLIMANET LAJM
Загружено 25 декабря 2013
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://

Dita e ujit të bekuar, Presidenti Meta feston në Korçë |ABC News Albania
Загружено 6 января 2018
Në disa qytete pati festime për diten e ujit të bekuar. Presidenti Meta mori pjesë në meshën e mbajtur për këtë dite tek Katedralja "Ringjallja e Krishtit" në Korçe.

Festohet 100 vjetori i Liceut Francez
Загружено 24 октября 2017

Ora News - Korça “magjike” për Krishtlindje
Загружено 24 декабря 2018
Subscribe në Ora News këtu

Ne Boboshtice banoret festojne diten e rakise se manit | ABC News Albania
Загружено 16 августа 2018
Në Boboshticë është festuar dita e rakisë së manit. Kjo fillon me momentin kur banorët, pasi kanë vjelur frutin vendosin kazanet e rakisë dhe prodhojnë pijen ...

Festohet 76 vjetori i çlirimit të Oparit
Загружено 27 августа 2018

Korca ne akull, banoret perfundojne ne urgjence | ABC News Albania
Загружено 17 января 2019
Ngricat dhe bora ka shkaktuar probleme edhe për banorët e Korçës të cilët janë mësuar me dimër të ashpër. Mjekët në spital tregojnë për shumë paciente që ...

Përmbytet Korça, probleme me qarkullimin
Загружено 22 июня 2018

Besimtaret ortodokse festojne ujin e bekuar
Загружено 6 января 2018

Festohet në Podgorie 74 vjetori i çetës të Malit të Thatë
Загружено 11 июня 2017

"Birra Korça" e përzgjedhura e aeronautistëve nga e gjithë bota
Загружено 16 декабря 2018
Copyrighted by News24 Albania 120 aeronautistë nga e gjithë Bota kanë zgjedhur të darkojnë këtë fundjavë në restorantin e Birrës Korca. Një darkë me gatime ...

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне