Смотреть видео онлайн

korca po feston!

   
- HD качество

Найдено 2313 видео
korca po feston!
Загружено 28 июня 2009

"NDIZET" KORÇA-MIJERA PERSONA DALIN NE SHESH PER TE FESTUAR KARNAVALET LAJM
Загружено 10 июня 2013
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://

Dita e ujit të bekuar, Presidenti Meta feston në Korçë |ABC News Albania
Загружено 6 января 2018
Në disa qytete pati festime për diten e ujit të bekuar. Presidenti Meta mori pjesë në meshën e mbajtur për këtë dite tek Katedralja "Ringjallja e Krishtit" në Korçe.

Ne Boboshtice banoret festojne diten e rakise se manit | ABC News Albania
Загружено 16 августа 2018
Në Boboshticë është festuar dita e rakisë së manit. Kjo fillon me momentin kur banorët, pasi kanë vjelur frutin vendosin kazanet e rakisë dhe prodhojnë pijen ...

KRISHTLINDJA NE KORCE BESIMTARET ORTODOKE E FESTOJNE SE BASHKU ME MUSLIMANET LAJM
Загружено 25 декабря 2013
7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://

Korçë DPQ feston 105 vjetorin e Policisë së Shtetit
Загружено 14 января 2018

Kompania Tona feston 25 vjetorin
Загружено 7 октября 2017

Korçë, nata e dytë e Festës së Birrës, qytetarë të shumtë dhe tursite shijojnë birrën 'Tirana'
Загружено 10 августа 2018
Nata e dytë e Festës së Birrës në qytetin e Korçës ka sjellë një atmosferë edhe më të ngrohtë në Pazarin e Vjetër. Ndonëse një vend më i vogël në krahasim ...

Ora News - Korça në festë, kënge dhe valle për Rakinë
Загружено 16 августа 2018
Subscribe në Ora News këtu

Studio Fokus Art. Vallja më e gjatë .Matura Voskop 2014
Загружено 28 марта 2015
Shkëputur nga mbrëmja e maturës Voskop. filmuar tek lokali Mon Amour . Studio Fokus Art ju uron maturantëve suksese në jetë.xhirimet janë filmuar me kamera ...

PD Korce: PS po ble voten
Загружено 1 марта 2017

Mbyllet me sukses të madh nata finale e festës së birrës “Korça”
Загружено 13 августа 2018
Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

Besimtaret ortodokse festojne ujin e bekuar
Загружено 6 января 2018

Skenderbeu feston | ABC News Albania
Загружено 24 мая 2018
Në Korçë pati një festë të dytë për titullin e Skënderbeut. Skuadra dhe drejtuesit e kremtuan suksesin, në orët e natës, në një nga lokalet e qytetit. Në stadium ...

Peleshi: Korca ka joshur emigrantet te rikthehen
Загружено 9 июня 2017

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне