Смотреть видео онлайн

myslym lela - amon kom nji babe -

   
- HD качество

Найдено 74 видео
myslym lela - amon kom nji babe -
Загружено 3 августа 2011
konget mo te bukra te shqipnise se mesme- faqja facebook kliko mondidantes.

Don't listen to your neighbors (Adhurim Grezda) - AMAN, KAM NJË BABË
Загружено 29 апреля 2017
"Oh, I have a father"

ARTAN BAKIJA - "Aman kam një babë"
Загружено 8 апреля 2014
Te nderuar miq,shikues dhe komentues!Duke dashur të mos ndërhyjme në pëlqimet dhe komentet tuaja,do t'u luteshim që ato të mos përmbajnë fyerje,fjalor të ...

Lindita Hakaj - Aman kam nje babe
Загружено 26 апреля 2013

myslym lela -Derdimen me halle shume-
Загружено 5 мая 2011
konget mo te bukra te shqipnise se mesme.

AMON KOM NJI BABE - mondidantes - teksti origjinal
Загружено 14 января 2015
konge e vjeter tironase me tekstin origjinal ,,ORKESTROI CETI CUPIT , faqja facebook kliko --- MONDIDANTES -

Aman, kam një babë - Don't Listen to Your Neighbors
Загружено 29 декабря 2017
(english below) Kënga "Aman, kam një babë" e performuar nga trio "Don't listen to your neighbors" me 26 shtator 2017 në Shkollën e Muzikës "Prenk Jakova" ...

myslym lela - si mesoi karroca e dylit -
Загружено 31 октября 2011

Amon kom nji babe - Duo version
Загружено 11 декабря 2015
Vocal Rona Nishliu Piano Gent Rushi Recorded live by Ledio Ciko @ Albanian Royal Family Residence Mix and Master by Samer Agolli.

Myslym Lela - Haxhi mustafa
Загружено 21 января 2013

myslym lela- rumelia
Загружено 6 января 2010
tironc kom le e tironc do vdes.

myslym lela - mu aty ke zaranika - live
Загружено 4 октября 2011

Severxhane Laci & Vellezerit Curri - Aman kam nje babe - 1990
Загружено 19 июля 2015
Orkestrina: (NIJAZI CURRI - Harmonike) - (Nehat Curri - Klarinet) - ( Sefer Ajrullahu - Kitare) dhe (Naser Curri - Def)

Fadil Koci -- Amon kom nji babe yftijar
Загружено 9 декабря 2017

RUDI VEZI -AMAN KAM NJE BABE IFTIJAR -PICIRUKE
Загружено 19 апреля 2014
ORKESTRALE - RUDI VEZI 2014 - AMAN KAM NJE BABE IFTIJAR - PICIRUKE.

 1 2 3 »  Последняя

Жизнь в онлайне